Aktuální informace
Toto putování se již v minulosti úspěšně uskutečnilo. Pokračujte prosím nyní na aktuální akci: Třeboňské kolování 2016.
Organizátor akce
Poštovní adresa:
Marek Spurný, DiS., OlomoucE-mail:
SpurnyMarek@seznam.czVáclav z Čeperky u Opatovic nad Labem, Vítězslav z Ostravy, Yvetta z Chomutova, Alena z Kojetína, Helena 2 z Veselí nad Lužnicí, Petr 2 z Veselí nad Lužnicí,
Eva ze Suchých Lazců u Opavy, Miluše z Komárova u Opavy.
Dolní řada zleva: Marek z Olomouce, Jindřich ze Suchých Lazců u Opavy,
Marie z Jirkova u Chomutova, Helena ze Zákup u České Lípy, Hana 2 z České Lípy, Kristina z Chomutova, Hana z Čeperky u Opatovic nad Labem.
Doplněni na fotografii zleva: Petr z Vrbátek u Prostějova, Radomír z Olomouce.
Kompletní itinerář
1. den - 4 července - sobota - PŘÍJEZD
2. den - 5 července - neděle
Trasa: Hrubá Skála, Kacanovy, Mladostov, Vyskeř, Lažany, Libošovice, Vesec
u Sobotky, Podkost, Libošovice, Doubravice, Hrubá Skála.
Doprovodný program: hrad Valdštejn, Kopicův statek,
Pekařova brána, bývalá Semtínská lípa, hrad Kost, rybník Věžák.
3. den - 6 července - pondělí - PĚŠÍ VÝLET
Přesun vlakem: 8:10 (Hrubá Skála) ->
9:36 (Březina).
Trasa: Březina, Olšina, Boseň, Mnichovo Hradiště.
Doprovodný program: Drábské světničky, zřícenina
hradu Valečov.
Přesun vlakem: 16:58 (Mnichovo Hradiště) -> 17:47 (Hrubá Skála).
4. den - 7 července - úterý
Přesun vlakem: 7:48 (Hrubá Skála) -> 8:30 (Jičín).
Trasa: Jičín, Holín, Prachov, Pařezská Lhota, Blata, Zámostí, Samšina, Staňkova Lhota, Sobotka, Libošovice, Malechovice, Křenovy,
Troskovice, Doubravice, Hrubá Skála.
Doprovodný program: město Jičín,
zámek Humprecht, zřícenina hradu Trosky.
5. den - 8 července - středa - VOLNÝ DEN
6. den - 9 července - čtvrtek
Trasa: Hrubá Skála, Radvánovice, Nová Ves, Turnov.
Přesun
vlakem: 6:44 (Turnov) -> 7:03 (Bakov nad Jizerou).
Trasa: Bakov nad Jizerou, Malá Bělá, Velký Rečkov,
Bělá pod Bezdězem, Bezděz, Březinka, Plužná, Čistá, Bítouchov, Zvířetice, Podhradí, Bakov nad Jizerou.
Přesun vlakem: 16:04 (Bakov
nad Jizerou) -> 16:33 (Turnov).
Trasa: Turnov, Pelešany, Sedmihorky, Hrubá Skála.
Doprovodný program:
zámek Bělá pod Bezdězem, hrad Bezděz, zřícenina hradu
Zvířetice, lázně Sedmihorky.
7. den - 10 července - pátek
Trasa: Hrubá Skála, Radvánovice, Roudný, Volavec, Kvítkovice,
Dubecko, Klokočí, Loučky, Besedice, Malá Skála, Frýdštejn, Voděrady, Záborčí, Křížky, Borek, Dolánky u Turnova, Hrubý Rohozec, Daliměřice, Turnov,
Nová Ves, Sedmihorky, Hrubá Skála.
Doprovodný program: zřícenina hradu
Rotštejn, zřícenina hradu Vranov, zřícenina hradu Frýdštejn, Dlaskův statek, zámek Hrubý
Rohozec.
8. den - 11 července - sobota - ODJEZD